پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تجلیل ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی از نیروی انتظامی
بازدید : 8 18 مهر 1400 ساعت 10:59 شماره :89571
به مناسبت هفته نیروی انتظامی:
تجلیل ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی از نیروی انتظامی

 به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی،همزمان با هفته نیروی انتظامی، ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی در سطح 32 شهرستان از نیروی انتظامی تجلیل کردند.

دکتر محسن فنودی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی با بیان این خبر گفت: نیروی انتظامی همواره یار و یاور منابع طبیعی در حفظ و حراست از اراضی ملی بوده و تاکنون منشاء خدمات فراوانی گردیده است.

وی با اشاره به نقش نیروی انتظامی در خلع ید و رفع تصرف اراضی ملی از دست سودجویان ، کشف محموله های قاچاق چوب غیر مجاز ، و محصولات فرعی مرتع ، حل و فصل درگیری ها و اختلافات دامداران بر سر مراتع و ایجاد امنیت عمومی برای بهره برداران مجاز از عرصه های منابع طبیعی، ممانعت از ورود دام غیر مجاز به مراتع، ایجاد پایگاه های ایست و بازرسی گفت: نیروی انتظامی ضمن تعامل مثبت و سازنده با نیروی های یگان حفاظت ادارات منابع طبیعی شهرستانها در حفظ و حراست از جنگلها، مراتع و بیابان های استان با همت والای خود کمک شایانی به حفظ و حراست از منابع طبیعی تجدید شونده می کنند.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی خاطر نشان کرد : نگهداری ، مراقبت ، حفظ ، حراست ، بهره برداری و توسعه از عرصه های منابع طبیعی و آبخیزداری  در سطح بیش از 8 میلیون هکتار اراضی خراسان رضوی بدون امنیت عمومی امکان پذیر نیست و اکنون که به لطف خداوند ، در بالاترین سطح از امنیت هستیم این نعمت نیز مرهون همراهی،تعامل سازنده تلاش ها و فداکاری های نیروی انتظامی می باشد.

فنودی افزود: به مناسبت هفته نیروی انتظامی رؤسای ادارات منابع طبیعی و ابخیزداری شهرستانها با حضور در کلانتری ها از همراهی نیروی خدوم انتظامی تقدیر و تشکر کردند.

 فنودی که به اتفاق فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی که به مناسبت هفته ناجا در ستاد فرماندهی انتظامی استان برگزار گردیده بودحضور یافت ضمن تجلیل از تلاش ها و همکاری های نیروی انتظامی با منابع طبیعی و آبخیزداری این هفته را به آنان تبریک گفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :