پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - انتصابات در سازمان جنگل ها
بازدید : 26 13 آبان 1400 ساعت 8:36 شماره :90386

انتصابات در سازمان جنگل ها

 رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور روز چهارشنبه در احکامی جداگانه خانم مهری مصر را به سمت مدیرکل دفتر امور حقوقی منصوب کرد. خانم مصر پیش از این مدیرکل دفتر حقوقی وزارت جهاد کشاورزی بود. در این حوزه از زحمات اصغر احمدی سرپرست سابق قدردانی شد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل‌ها، دکتر مسعود منصور در ادامه انتصابات، ابوطالب قزلسفلو - که تا سال گذشته مدیرکل منابع طبیعی گلستان بود – را به سرپرستی دفتر کنترل سیل و آبخوانداری منصوب کرد. در این حوزه از زحمات ابوالقاسم حسین پور مدیرکل سابق قدردانی شد.
همچنین در حوزه یگان حفاظت منابع‌طبیعی کشور، علی محمدی مقدم مدیرکل سابق استان چهارمحال و بختیاری، قائم مقام فرمانده یگان حفاظت شد.
رئیس سازمان جنگل‌ها همچنین در احکام جداگانه‌ای، علی اشرفی‌پور را به عنوان مسئول شورای عالی جنگل، مرتع و آبخیزداری و داور نامدار را به عنوان مشاور امور مجلس، حقوقی و استان‌ها منصوب کرد.
مسعود منصور در انتصاب مدیران و مسئولین گفت: منابع طبیعی در ادامه ماموریت و انجام وظایف خود به نیرو و انرژی جدید نیازمند است و مدیرانی که مسئولیت خود را به دیگران می سپارند دلیلی بر ضعف و ناتوانی آنان نیست بلکه آدم های توانمندی هستند که در حوزه های دیگر منابع طبیعی از ظرفیت شان استفاده می شود.  

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :