پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک بین منابع طبیعی و آبخزداری با نیروی انتظامی شهرستان رشتخوار
بازدید : 12 1 آذر 1400 ساعت 11:1 شماره :90986

امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک بین منابع طبیعی و آبخزداری با نیروی انتظامی شهرستان رشتخوار
امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک بین منابع طبیعی و آبخزداری با نیروی انتظامی شهرستان رشتخوار
به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی تفاهم نامه همکاریهای مشترک منابع طبیعی و آبخیزداری با نیروی انتظامی شهرستان رشتخوار به امضا رسید.
حسین عبداله زاده رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رشتخوار با بیان این خبر گفت: طی نشستی در حضور امام جمعه شهرستان تفاهم نامه همکاریهای مشترک در راستای حفظ و حراست از اراضی ملی با فرماندهی نیروی انتظامی رشتخوار به امضا رسید.
وی افزود: براساس این تفاهم نامه همکاریهای مشترک در زمینه پیشگیری و جلوگیری از تخریب و تصرف اراضی ملی ، ایجاد پست های ایست بازرسی به منظور کترل مقابله احتمالی با قاچاق چوب آلات غیر مجاز ، محصولات  فرعی مرتعی گیاهان دارویی ، همکاری مستمر در گشت های شبانه  از عرصه  ها اعلام گزارش جرائم و تخلفات در دستور کار قرار دارد .
وی یادآور شد : در همین راستا بازدید مشترکی از منطقه ریگ بلند به مساحت 9000 هکتار انجام گرفته این منطقه یکی از قطب های گردشگری استان که جاذبه های طبیعی منحصر به فرد را در خود جای داده است. 
لازم به یادآوری که منطقه ریگ بلند شهرستان رشتخوار به دلیل برخورداری از ویژگی های خاص توپوگرافی و اقلیمی، مورد توجه محققین علوم زمین ، جغرافیا ومحیط زیست  است.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رشتخوار از عموم مردم و جوامع محلی درخواست نمود هرگونه دخل و تصرفی در اراضی ملی را به تلفن 1504 اطلاع رسانی نمائید.
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :