پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بسیج الگوی تبدیل تهدید به فرصت است
بازدید : 15 2 آذر 1400 ساعت 13:29 شماره :91022
طی مراسمی به مناسبت هفته بسیج و با حضور امام جمعه خلیل آباد
بسیج الگوی تبدیل تهدید به فرصت است
 به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی ، بسیج الگوی تبدیل تهدید به فرصت میباشد.

حمید ترابی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خلیل آباد با بیان این خبر گفت: تفکر جهادی و انقلابی حد و مرز نمی شناسد .

وی که در جمع کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سخن میگفت با اشاره به نقش موفق بسیج افزود: هرجا تفکر جهادی و بسیجی حاکم بود آثار مثبت ان نیز بچشم می آید.

وی در بخشی از سخنان خود اظهار داشت: هرجا کشور دچار بحران میشود بسیج و تفکر  بسیجی است که کشور را از آن بحران عبور میدهد.

ترابی یادآور شد: منابع طبیعی همواره از پتانسیل بسیج در پیشبرد پروژه ها و حفظ و حراست از اراضی ملی بهره برده است.

وی ادامه داد : ما مفتخریم که اکثریت همیاران طبیعت ،در سطح شهرستان خلیل آباد بسیجی هستند و بسیجی وار در پیشبرد اهداف حفظ وحراست از اراضی ملی تلاش و حرکت نموده  وگره گشای برخی از موارد هستند.

در این نشست که حجت الاسلام ناهیدی امام جمعه شهرستان خلیل آباد حضور داشت طی سخنانی با تاکید بر فرمایش مقام معظم رهبری بر تبدیل فرهنگ منابع طبیعی به معارف عمومی تاکید کرد و گفت: مدیران باید همواره با خلوص نیت و تفکر بسیجی و تلاش جهادگونه و انقلابی برای مردم کار و تلاش کنند و این روحیه را به کارکنان خود نیز انتقال دهند.

اضافه می نماید: پایگاه مقاومت بسیج شهید نجفی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خلیل آباد جزء پایگاههای فعال در بین ادارات شهرستان میباشد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :