پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - برپایی میز خدمت جهادی در دهستان بقمچ شهرستان چناران
بازدید : 9 3 آذر 1400 ساعت 11:29 شماره :91042
برگزاری میز خدمت جهادی به مناسبت هفته بسیج :
برپایی میز خدمت جهادی در دهستان بقمچ شهرستان چناران

 به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی ، به مناسبت هفته بسیج ، میز خدمت جهادی در دهستان بقمچ شهرستان چناران با حضور مردم برگزار شد.

در ابتدای مراسم و به مناسبت هفته بسیج و تکریم از خانواده شهدای بسیجی و تجلیل از مقام شامخ شهدای والا مقام ضمن حضور در منزل شهید طرحچی، با دلجویی از پدر بزرگوار شهید، پلاک افتخار در سردرب منزل ایشان نصب گردید.

در این مراسم که دکتر محسن فنودی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی ، به اتفاق سرهنگ رضوی فرمانده بسیج ادارات ، معاون فنی اداره کل ، فرماندار و مسئولین شهرستان چناران حضور یافته بود طی سخنانی از همکاری و همراهی ساکنین در حوزه آبخیز بقمچ و شوراهای اسلامی روستاها ، همیاران طبیعت و بسیجیان در حفظ و حراست از اراضی ملی تقدیر نمود.

در این مراسم که نمایندگان روستاهای منطقه حضور داشتند مسائل و مشکلات روستاها را شامل: اجرای پروژه های آبخیزداری و بیولوژیک و بیو مکانیک ، اصلاح مراتع ، درخواست نصب آبگرمکن های خورشیدی، احداث آبشخور دام سبک ، کمک به تهیه طرح های مرتعداری در حوزه وظیفه مندی منابع طبیعی و آبخیزداری مطرح نمودند که مدیر کل به سوالات و ابهامات آنان پاسخ داد.

فنودی در پایان اضافه کرد با توجه به اهمیت دیدار حضوری با مردم دهستان بقمچ که با حضور فعال آنان مواجهه شدیم قرار شد برای پیگیری اجرای پروژه های آبخیزداری و احیای مراتع و کارگروهی موارد مذکور را تا تحقق آن پیگیری نمایند. 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :