پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تجلیل از بسیجیان فعال در اداره کل منابع طبیعی خراسان رضوی
بازدید : 17 3 آذر 1400 ساعت 11:31 شماره :91043
به مناسبت هفته بسیج:
تجلیل از بسیجیان فعال در اداره کل منابع طبیعی خراسان رضوی

 به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی ، به مناسبت هفته بسیج طی مراسمی از فعالان بسیج در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی تجلیل بعمل آمد.

دکتر محسن فنودی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی که در این مراسم حضور یافته بود با اعلام این خبر گفت: ضمن تبریک هفته بسیج و تقدیر از تلاش های خالصانه بسیجیان جان بر کف افزود: بسیج در تمام صحنه های انقلاب اسلامی اعم از جنگ و بازسازی و سازندگی و حوادث غیر مترقبه سیل، زلزله ، آتش سوزی و..... مؤفق عمل نموده ؛ وی به اقدامات و فعالیت های مختلف و مؤفق اداره کل در سطح کشور اشاره کرد و گفت به شکرانه تلاش های صادقانه کارکنان همچنان از شرابط خوبی در بین استان ها برخوردار هستیم.

در ادامه حجت الاسلام قاسم پور مسئول عقیدتی و فرهنگی حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور در پاسداشت هفته بسیج گفت هر موقع کشور نیاز به کمک دارد بسیج پیشگام این کمک ها به نظام بوده و خواهد بود

وی افزود: بسیج در عرصه های مختلف توانست با بیداری مردم هر توطئه ای را خنثی کند.

وی با اشاره به اینکه قریب به 97 درصد شهدای ما بسیجی هستند اظهار داشت فرهنگ بسیجی هرگز در برابر مشکلات خم به ابرو نمی آورد و همواره بیدار است وی بر ترویج فرهنگ بسیجی در کشور تأکید نمود.

در پایان مراسم ضمن تقدیر و تشکر از کلیه کارکنان بسیجی فعال در سطح استان ، از دو تن بسیجی فعال به نمایندگی از سایر بسیجیان اداره کل با لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :