پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیام مدیر کل
پیام مدیر کل

 

بسمه تعالي

  

 استفاده از فن آوري‌هاي نوين ارتباطات در زمينه اطلاع رساني امري نوين و ضروري است. شبكه اطلاع رساني اينترنت اين امكان را به وجود آورده است تا ضمن افزايش دامنه مخاطبان در بخش منابع طبيعي و آبخيزداري صفحه تازهاي در خدمترساني گشوده شود.

قرار دادن آخرين اخبار و رويدادها، بازديد شخصيتها و مسئولين استاني و ستاد سازمان از پروژه هاي منابع طبيعي و آبخيزداري، تبادل يافته‌ها و تجارب، معرفي و نمايش جاذبه‌هاي طبيعي و گردشگري، برقراري ارتباط با مخاطبان جهاني و اطلاع رساني همگاني در خصوص اهداف، وظايف و خدمات قابل ارائه، بخش مهمي از وظايف پورتال جامع اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان خراسان رضوي مي‌باشد.

در حالي كه بر اساس اصول 45 و 50  قانون اساسي حفاظت از محيط زيست و منابع طبيعي وظيفهاي همگاني قلمداد شده، اميد است راه اندازي پورتال اين اداره كل كه با شكل و محتوايي متفاوت از سايت قديم طراحي شده است در امر خطير فرهنگ سازي، جلب مشاركت‌هاي مردمي و تنوير افكار عمومي موفق باشد. بي شك كار با طبيعت به روشن بيني و چشماندازهاي معنوي والايي نياز دارد، چنانچه خلق و منش مردمان اين ديار با تاثير از طبيعت بي‌آلايش و آسمان بيانتها سرشار از صفا، تلاش و صداقت است. اميد دارم خدمتگزاران منابع طبيعي و آبخيزداري استان خراسان رضوي در جوار بارگاه ملكوتي ثامن الحجج علي ابن موسي الرضا (ع) تمام تلاش خود را براي حفظ اين امانت الهي و سرسبزي و آباداني اين ديار به كار بندند.

در پايان لازم مي‌دانم از تلاش‌هاي تمامي همكاران و كارشناسان محترم اين اداره كل كه در جهت ايجاد و بروزرساني اين پورتال كوشش مي‌نمايند صميمانه تشكر و قدر داني نمايم.

                                                            علیرضا صحرائی

                                مدیر كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان خراسان رضوي

چاپ | ارسال به ديگران  |