پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - گزارش 1
گزارش 1
 

 

شماره جلسه : 1

تاريخ جلسه :99/03/22

مكان : دفتر مدیر کل

دستور كار جلسه:

*بحث و بررسی پیرامون برگزاری نماز جماعت در اداره کل و شهرستانها با (توجه به دوره شیوع ویروس کرونا)   

*ارائه گزارش از اقدامات انجام شده در خصوص مصوبات جلسه قبل شورا

گزارش جلسه:

به گزارش حوزه نمایندگی ولی فقیه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی ؛ جلسه ستاد اقامه نماز  ساعت 10:30 در دفتر مدیر کل با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید آغاز و با ذکر صلوات در ادامه مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه حاج آقای حسینیان بعد از سلام ،توضیحاتی در مورد وضعیت جابجایی نمازخانه وهمچنین جایگاه و اهمیت نماز ت،مطالب مبسوطی بیان فرمودند و در ادامه جناب آقای مهندس صحرایی نکات ارزشمندی درمورد طراحی فضای نماز خانه بیان داشتند ودر نهایت مقرر شد بعداز جمع بندی صاحبنظران بهترین طراحی و فضا بندی برای نماز خانه اداره کل در نظر گرفته و اعمال شود.ومقرر گردید که دبیر ستاد خانم جباری نامه برای روسای محترم کلیه شهرستانها در مورد تعیین و معرفی رابط شهرستانها درامور( فرهنگی وعقیدتی و ستاد اقانه نماز و عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر و بسیج) و اهمیت بارگذاری اطلاعات شهرستانها در سامانه سجاده بهمراه کد کاربری مخصوص هر شهرستان ارسال نمایندو مقرر گردید که رابط شهرستانها گزارش کارکرد 3 ماهه خود را به اداره کل ارسال نماید.

وآقای دکتر لسانی به عنوان عضو ستاد اقامه نماز منصوب گردید.

پس از آن خانم جباری دبیر شورا به بیان توضیحاتی درباره مصوبات جلسات قبل(آخرین جلسه سال 98) و اقداماتی که انجام شده پرداختند.

نظرات و پیشنهادات حاضرین در جلسه :

1-مقرر گردیدکه پيگيري شود سیستم صوت اداره کل جهت  پخش اذان و همچنین پخش صلوات خاصه امام رضا (ع) و آیه الکرسی راه اندازی گردد.

2- مقرر گردید پرداخت هزینه جوایز جشن تگلیف فرزندان همکار پرداخت جوایز برندگان مسابقه عکاسی نماز و طبیعت در اداره کل و شهرستانها توسط معاونت محترم برنامه ریزی پیگیری شود.

3-پیگیری صدور گواهی دوره آموزشی کد دار آداب و اسرار نماز و معاد شناسی برای همکاران اداه کل و شهرستانها که حدود 450 نفرشرکت کننده داشته ، توسط اداره آموزش و ترویج

4- مقررشد که با همکاری اداره فناوری  هرروز ظهر از قبل از پخش اذان ،چند دقیقه در سیستم همکاران پیامهایی با محتوای دعوت و ترغیب همکاران به نماز اول وقت و جماعت بارگذاری و پخش گردد.

5-تقدیر از فعالین نماز باستناد نامه ستاد اقامه نمازاستان که در جلسه قرائت گردید.

6- مقرر گردید هر روز مطالبی درمورد اهمیت نماز و مسائل مربوط به آن در کارتابل همکاران بارگذاری شود و بعداز چند ماه آزمون برگزار گردد.

 

 

چاپ | ارسال به ديگران  |