پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - گزارش 2 ( مصاحبه کوتاه با رئیس ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی )
گزارش 2 ( مصاحبه کوتاه با رئیس ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی )

 

در حاشیه جلسه ستاد اقامه نماز مصاحبه کوتاهی داشتیم با حاج آقا سبحانی رئیس ستاد اقامه نماز استان و

حاج آقا حسینیان مسئول حوزه نمایندگی  ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان

حاج آقا سبحانی نیا رئیس ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی

سوال:

نسبت به تحقق برنامه های مصوب در تفاهم نامه کشوری و استانی در حوزه ترویج و توسعه فرهنگ نماز چه توصیه هایی دارید ؟

جواب:

چنانچه برنامه هایی که در راستای ترویج فرهنگ نماز اجرا می شود واجد سه ویژگی باشد خود به خود ضمانت اجرایی دارد اول آنکه بیشترین پاسخگویی به نیاز مخاطب را داشته باشد ، هر نوع برنامه فرهنگی و آموزشی به این امر توجه کند ضمانت اجرایی خواهد داشت .

ویژگی مهم دوم آنست که برنامه باید با شیوه مناسب ارائه شود. چنانچه محتوا مناسب و مورد نیاز مخاطب باشد اما به شیوه مناسب ارائه نشود ، تاثیر خود را از دست خواهد داد بعنوان مثال شیوه ارائه برنامه ها در شرایط فعلی ، که کشور درگیرویروس کروناست باید بصورت مجازی باشد.

و سومین مورد مهم که ضامن اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی است حمایت و همکاری همه جانبه مدیران است که ما هم در این زمینه تلاش می کنیم تا حمایت لازم فراهم گردد.

حاج آقا حسینیان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی

سوال:

ظرفیتهای موجود در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری در زمینه برپایی نماز را بیان فرمایید :

جواب:

بزرگترین ظرفیت ، مدیرکل محترم و معاونین و در مجموع نیروی انسانی متخصص و متعهد است که با حوزه نمایندگی ولی فقیه تعامل دارند با توجه به وظایف حاکمیتی که بر عهده دارند به امر اقامه نماز عنایت داشته و در رابطه با فرهنگ سازی و اجرایی شدن برنامه های ستاد اقامه نماز نهایت همکاری و مساعدت را می نمایند.

 

 

 

 

 

چاپ | ارسال به ديگران  |